MİSYONUMUZ

        Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

VİZYONUMUZ

        Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, alanımızda kendimizi başarıl ile temsil edebilen, kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş hizmet anlayışı hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

AKTURK Petrol Inş.Nak.Tur.ve Tic.Ltd.Şti.
Administrator tarafından yazıldı.   
Pazartesi, 09 Ocak 2012 16:46

Petrol Ofisi ve Axess’ten 40 TL’lik İndirim

 

Türkiye akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi, Akbank işbirliği ile yeni yılda yeni bir kampanya başlatıyor. 16 Ocak - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya süresince, farklı günlerde ve tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda en az 4 harcama yapan Axess sahipleri 40 TL indirim kazanma şansına sahip olacak.

Kampanyaya katılmak isteyen Axess sahiplerinin PO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kartlarının son 4 hanesini 0532 752 4566’ya SMS göndermeleri yeterli olacak. Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess ve Neo sahiplerinin de faydalanabileceği kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.petrolofisi.com.tr ve www.axess.com.tr’den ulaşılabiliyor.

  • Petrol Ofisi kazandıran kampanyalarına yeni yılda da ara vermeden devam ediyor.
  • Axess sahipleri Petrol Ofisi’nden 4 defa yaptıkları 100 TL ve üzeri alışverişlerinden 40 TL indirim kazanıyor.
  • Kampanya 16 Ocak - 29 Şubat 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilen alışverişlerde geçerli olacak.

 

 

   

 

yetmis yil baba okul1

gonul baba okul
Aracınızın Yakıt Türü Nedir?
 

Ziyaretçi Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün14617
mod_vvisit_counterBu Hafta47874
mod_vvisit_counterBu Ay254779
mod_vvisit_counterToplam10090284

IP Adresiniz: 54.242.250.208
Bugün: 16 Oca, 2018